Zapraszamy Bondyrzu do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego

O nas

Gospodarstwo położone jest w dolinie Wieprza między Roztoczańskim Parkiem Narodowym a Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym. Za domem znajduje się las, który zachwyca wąwozami oraz obfitością w jagody i grzyby. Kwatera dysponuje pięcioma pokojami, z których każdy posiada własną łazienkę. Pokoje rozmieszczone są na dwóch poziomach. Na każdym poziomie jest aneks kuchenny z wyposażeniem do wyłącznej dyspozycji gości. Na terenie posesji znajduje się parking i specjalne miejsce na ogniska i grill.


Oferujemy całodzienne, nieobowiązkowe wyżywienie z własnych produktów pochodzących z gospodarstwa. Dodatkowo organizujemy przejażdżki bryczką, kuligi oraz imprezy okolicznościowe np. Sylwester, gdyż do dyspozycji gości jest przepiękny salon o wielkości 66 metrów kwadratowych. Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscu, w pobliżu którego znajduje się wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Zaledwie w odległości ok. 200 metów przepływa Wieprz, w którym można łowić lipienie i pstrągi oraz po którym organizowane są spływy kajakowe. W odległości ok. 5 km od gospodarstwa w Guciowie można zwiedzić zabytkowy skansen. W samym Bondyrzu znajdują się dwa zabytkowe młyny, z których jeden położony jest przy łowisku hodowli pstrąga roztoczańskiego.


Ciekawym zajęciem dla turysty będzie zapewne wizyta w Muzeum Historii Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz w muzeum paleontologiczno-archeologicznym, które posiadają unikalne nie tylko w skali kraju, ale i świata zbiory i eksponaty. Bondyrz to miejscowość położona w centrum Roztocza, przez którą przebiegają ścieżki rowerowe i szlaki piesze łączące dwa turystyczne miasteczka: Krasnobród i Zwierzyniec. Do najbliższej stacji benzynowej jest ok. 2 km a do bankomatu i marketu ok. 300 metrów.

 

Oferta

Gospodarstwo położone jest w dolinie Wieprza między Roztoczańskim Parkiem Narodowym a Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym. Za domem znajduje się las, który zachwyca wąwozami oraz obfitością w jagody i grzyby.

Kwatera dysponuje pięcioma pokojami, z których każdy posiada własną łazienkę. Pokoje rozmieszczone są na dwóch poziomach. Na każdym poziomie jest aneks kuchenny z wyposażeniem do wyłącznej dyspozycji gości.

Na terenie posesji znajduje się parking i specjalne miejsce na ogniska i grill.


 Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscu, w pobliżu którego znajduje się wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Zaledwie w odległości ok. 200 metrów przepływa Wieprz, w którym można łowić lipienie i pstrągi oraz po którym organizowane są spływy kajakowe. W odległości ok. 5 km od gospodarstwa w Guciowie można zwiedzić zabytkowy skansen. W samym Bondyrzu znajdują się dwa zabytkowe młyny, z których jeden położony jest przy łowisku hodowli pstrąga roztoczańskiego. Ciekawym zajęciem dla turysty będzie zapewne wizyta w Muzeum Historii Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz w muzeum paleontologiczno-archeologicznym, które posiadają unikalne nie tylko w skali kraju, ale i świata zbiory i eksponaty. Bondyrz to miejscowość położona w centrum Roztocza, przez którą przebiegają ścieżki rowerowe i szlaki piesze łączące dwa turystyczne miasteczka: Krasnobród i Zwierzyniec. Do najbliższej stacji benzynowej jest ok. 2 km a do bankomatu i marketu ok. 300 metrów.

Cennik

 • <% offer.akcje[0].msg %>

  <% offer.nazwa %>

  od <% offer.cena_od %>zł za noc
  <% offer.ilosc_nocy_msg %> <% offer.cena %>zł
  pobieranie...
  • <% price.data_slownie %>
   <% price.cena_dzienna %><% offer.details.waluta %>

Niestety w tym terminie wybrane przez Ciebie usługi są zajęte. Wybierz inne daty lub sprawdź inną usługę.

Opinie

Pani Tkacz- super życzliwa pogodna osoba . Lokalizacja super - w sercu Roztocza . Pokoje, łazienki ,schludne , zimą cieplutko- ogrzewanie podłogowe . Naprawde warto odwiedzić. Przejdź do opinii

Atrakcje

Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne w Bondyrzu Elżbieta i Henryk Tkacz

9B
22-442 Adamów
tel. 84 6186252
kom. 608378726

Twoja przeglądarka internetowa nie jest aktualna

W celu poprawienia szybkości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania nasza strona wykonana została za pomocą najnowszych technologii, które nie są obsługiwane przez stare wersje przeglądarek internetowych. Prosimy Cię o aktualizację swojej przeglądarki do jej najnowszej wersji albo zainstalowanie jednej z najpopularniejszych podanych poniżej: